Малките танцьори Божидара и Ангел от Смолян отново със злато от престижен турнир

Божидара Чакалова и Ангел Свирков завоюваха два златни медала за Смолян от провелия се в София Международен турнир по спортни танци организиран от КСТ София Данс.

Състезанието „София Данс Опен” се проведе в дните 9 и 10 март в Спортна зала „Триадица” в столицата.

8 годишните Божидара и Ангел от Смолян спечелиха първите места при най-малките в двете категории „Деца -1”-Латина и „Деца-1”-Стандарт.

Младите таланти от Смолян успяха да завоюват златото в наистина сериозна конкуренция в своята възрастова група с танцьори от цялата страна.

Чаровната двойка от Смолян Божидара и Ангел през лятото на 2018г станаха и първи в България при децата в най- важния турнир на годината.

Тогава те завоюваха златни медали в латино танците, а в стандартните се класираха на второ място със сребърните медали.
Източник:bgvesti

Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.